9 дитячо-юнацьких спортивних шкіл та Запорізький ліцей спортивного профілю визначені для участі у програмі «Велике будівництво» наступного року. Всі розташовані в обласному центрі.

Про це Суспільному повідомила начальниця управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації Наталія Власова.

До програми оновлення потрапили наступні спортивні заклади:

Десять запорізьких спортивних шкіл потрапили до державної програми реконструкції – перелік КЗ «Запорізький обласний спортивний ліцей», КЗ «ОСДЮСШОР з боротьби вільної і дзюдо», ДЮСШ №5 з художньої гімнастики, КЗ «ОСДЮСШОР з футболу «Металург», КЗ «ОСДЮСШОР з легкої атлетики «Металург», ДЮСШ №1 зі спортивної гімнастики, ДЮСШ №3 з гандболу, ДЮСШ імені Олімпійського чемпіона Юрія Лагутіна, ДЮСШ №12 з баскетболу, ДЮСШ «Україна».

За словами Наталії Власової будівництво триватиме на 8 об’єктах, реконструюватимуть два:

" Реконструкція буде в дитячо-юнацькій спортивній школі зі спортивної гімнастики, там буде відремонтують тільки зал. Реконструкція буде відбуватись в Запорізькому обласному ліцеї, там не будуть будуватись нові якісь зали, а буде реконструюватись те, що в них є в наявності. Там буде тільки відбуватись будівництво нового мультифункціонального майданчику", – зазначила посадовиця.

Що стосується решти об'єктів, то у планах посадовців зведення спільного спорткомплексу для ДЮСШ №3 та ДЮСШ імені Лагутіна з гандболу, для ДЮСШ №12 – з баскетболу. Ще одне приміщення зведуть для КЗ «ОСДЮСШОР з боротьби вільної та дзюдо» та ДЮСШ №5 з художньої гімнастики.

Капітальне будівництво планують розгорнути на базі ДЮСШ «Україна» з академічного веслування, звести новий легкоатлетичний стадіон для ОСДЮСШОР “Металург” у парку “Дубовий гай”.

Реалізовуватимуть проєкти коштом державного бюджету - 97%, з місцевих бюджетів нададуть 3% фінансування. Наразі розробляється проєктна документація.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

Джерело