На Івано-Франківщині виявили близько 2300 порушень правил карантину “червоної” зони.

Як йдеться на сторінці поліції, щоденно рейдові групи активно проводять профілактичну роботу та роз’яснюють громадянам вимоги карантину та відповідальність за їх невиконання, пише “Галицький кореспондент“.

Особливу увагу правоохоронці звертають на наявність сертифікатів про вакцинацію та попереджають про відповідні зміни до нормативних документів, які регулюють діяльність закладів торгівлі і громадського харчування в умовах карантину.

На Івано-Франківщині виявили понад 2 000 порушень карантину

Повідомляється, що загалом від початку “червоної” карантинної зони правоохоронці краю перевірили понад 11 660 суб’єктів господарювання. На порушників склали близько 100 адміністративних матеріалів за порушення правил щодо карантину людей.

За перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту винесли 2 200 постанов.

На Івано-Франківщині виявили понад 2 000 порушень карантину На Івано-Франківщині виявили понад 2 000 порушень карантину На Івано-Франківщині виявили понад 2 000 порушень карантину На Івано-Франківщині виявили понад 2 000 порушень карантину

Джерело