Із 29 листопада два університети Полтавщини переходять на очну та змішану форму навчання. Це стосується Національного університету «Полтавська політехніка» та Полтавського аграрного університету. Інформацію Суспільному повідомили у закладах освіти.

В аграрному університеті до 26 листопада триває дистанційна форма навчання. Це через рекомендації МОЗ щодо умов роботи під час пандемії коронавірусу, повідомив проректор Олег Горб. Від понеділка, 29 листопада, частина студентів лишиться на онлайн-навчанні, а перші та другі курси повернуть до аудиторних занять.

Студенти Національного університету «Полтавська політехніка» від 26 листопада будуть займатися у звичному режимі. Стаціонарне навчання у закладі відновлять для усіх курсів, повідомила Суспільному методистка навчально-наукового центру по роботі зі студентами Світлана Ревенко.

Два полтавських університети змінюють форму навчання

Щодо інших закладів вищої освіти – змішана форма навчання лишається в університеті економіки та торгівлі, а ще у педагогічному університеті. Дистанційно продовжують навчатися у медичному університеті та юридичній академії.

Що відомо: Карантин через поширення коронавірусу в Україні запровадили від 12 березня 2020-го. За даними із сайту МОЗ, Полтавщина перебуває у помаранчевій карантинній зоні. 28 липня цього року Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови щодо карантинних обмежень. При посиленні карантину навчальні заклади мають право працювати лише за умови наявності 80% вакцинованого персоналу. Читайте також:

На Полтавщині майже 1% освітян відсторонили від роботи, бо не щеплені від COVID-19

Джерело