З міста Львів прийшли доволі тривожні новини. Відомо, що Франківський районний суд міста визнав винним у нетверезому водінні 37-річного львівського священика Юрія Чорнія. Чоловіка, який попався не тільки під гнів небесного суду, оштрафували на 17 тисяч гривень і позбавили водійських прав на один рік.

Про це стало відомо завдяки повідомленням місцевих журналістів, які посилаються на інформацію копів.

Львівський священник отримав штраф у 17 тисяч:

Львівський священник отримав штраф у 17 тисяч:

Священнослужителя львівського храму св. Климентія Папи (УГКЦ) Юрія Чорнія за кермом автомобіля Renault Scenic зупинили 9 травня партульні поліцейські, які запідозрили, що водій перебуває у стані алкогольного сп'яніння. Перевірка на алкотестері підтвердила підозри патрульних - 0,92 проміле алкоголю.

На судове засідання 37-річний Юрій чорній не прийшов, але його адвокат просив закриту справу, "оскільки матеріали протоколу не містять належним чином підтверджуючих доказів про вчинення особою вказаного правопорушення".

Дослідивши матеріали справи, суддя Степан Дзеньдзюра дійшов висновку про винність Юрія Чорнія у нетверезому водінні. Це, зокрема, підтверджує протокол про адмінправопорушення, результати тесту та відеозапис, який долучено до матеріалів справи, а також свідчення самого священика, який у розмові з патрульними визнав, що вживав під час літургії сухе вино, розбавлене водою. Жодного іншого алкоголю того дня, за словами священика, він не вживав.

В результаті суддя наклав штраф на священика в 17 тис.грн і на один рік позбавив його водійських прав. Юрій чорній ще може оскаржити це рішення в Апеляційному суді протягом 10 днів.

Джерело