На Хмельниччині на початку жовтня 2021 року знешкодили понад 81 тонну хімічних засобів. Про це на своїй сторінці у Fecebook написав голова Хмельницької ОДА Сергій Гамалій.

За його словами, хімікати вивезли з 9 складів. Наразі в області залишилося три таких приміщення, у яких зберігаються непридатні та заборонені хімзасоби.

"Нам вдалося розробити та затвердити Програму охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області на 2021-2025 рр., виділити понад 6 мільйонів гривень для екологічно безпечного знешкодження хімзасобів. Ми уклали договори з підприємства, які займаються утилізацією таких відходів, з Житомирської та Вінницької областей", - йдеться у повідомлені посадовця.

На Хмельниччині утилізували 81 тонну хімзасобів

Додає, у планах до 2024 року виділити ще 10 мільйонів гривень на утилізацію непридатних і заборонених пестицидів та агрохімікатів.

Що відомо Місцева влада Славути не може утилізувати небезпечні хімікати, які заважають жити людям Посадовця Славутської міської ради притягнули до адміністративної відповідальності за неналежне зберігання хімічних засобів. Зберігалися хімікати у приміщені де частково відсутня покрівля та вхідні двері

Джерело