Міністр закликав Росію виконувати Мінські домовленості

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас заявив, що Німеччина хоче кращих відносин із Росією, але для цього потрібен прогрес у врегулюванні конфлікту на Сході України. Про це повідомляє "НВ", передає "5 канал".

Він зазначив, що Німеччина стривожена накопиченням російських військ на українських кордонах. І закликав Росію виконувати Мінські домовленості. 

Німеччина хоче кращих відносин з Росією, але для цього необхідний прогрес у врегулюванні конфлікту на сході Україні – Маас

"Останні повідомлення про переміщення російських військ поблизу кордону з Україною викликають занепокоєння. Ці інциденти показують, що зараз лише в силах Москви вирішити розбіжності. Європейський Союз і далі виступатиме єдиним фронтом, я в цьому впевнений. Звісно, ми хочемо кращих відносин із Росією. Але щоб це сталося, необхідно досягнути прогресу у врегулюванні конфлікту на сході України відповідно до Мінських домовленостей", – сказав міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас.

Нагадаємо, раніше Кулеба закликав Євросоюз посилити санкції проти Росії, адже РФ звикла до слів і розраховує, що Європа не зможе перейти від слів до справи.

Джерело