Янукович платив початком війни

Народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Олег Синютка в етері програми "Прямим текстом з Юрієм Луценком" на "5 каналі" розповів, що у разу купівля газу та електрики у Росії, Україна розплачуватиметься водою в Крим або тимчасово окупованими територіями на російських умовах.

"Янукович заплатив Чорноморським флотом і фактичним початком війни. У Зеленського є, на жаль, вибір не позитивний для України – це або вода в Крим, або окупована територія на російських умовах і оця ракова пухлина повернення її в зону України. Вони хочуть, щоб бойовики ОРДЛО сиділи в українському парламенті разом з нами. У житті цього ніколи не буде. І остання річ – я не знаю до якого цинізму дійде Путін, коли Зеленський до нього приповзе з пропозицією: "дай електрику і дай газ", – зазначив нардеп.

Нардеп розповів, чим розплачуватиметься Україна в разі купівлі електрики та газу в Росії (Відео)

Дивіться повний випуск програми

Нагадаємо, заступник профільного міністра Максим Немчинов заявив, що станом на жовтень 2021 року на складах України не набереться достатньої кількості вугілля, яке гарантувало би проходження опалювального сезону.

Джерело