На Рівненщині увечері 21 жовтня горить сухостій біля села Переходичі, що знаходиться неподалік білоруського кордону в колишньому Рокитнівському районі. У соцмережах пишуть, що вогонь нібито підійшов до будинків. У ДСНС назвали ситуацію контрольованою.

Що пишуть у соцмережах

У пабліках на різноманітних інтернетплатформах у вечір четверга, 21 жовтня, почала з’являтись інформація про пожежу в Переходичах.

“Вечір добрий. Якщо його можна назвати добрим, горить село Переходичі Рокитнівський район. Вогонь уже дійшов до будинків місцевих жителів. Горить у Дубровицькому районі та на Рокитнівщині. Наслідки паління сухостою”, - пишуть у спільнотах, зокрема, Rivne_1283.

У соцмережі публікують пожежу біля прикордонного села на Рівненщині. В ДСНС прокоментували

Що кажуть в ДСНС

Суспільне звернулось за коментарем в ДСНС. Речник Служби порятунку Рівненщини Дмитро Мельник каже, що станом на 21:20 ситуація біля села контрольована, там справді горить сухостій.

“На відео воно справді виглядає дещо моторошно, бо зараз темна пора доби. Ситуація знаходиться під контролем, поширення вогню на ліс чи кордон немає. На місці є наші працівники, лісівники, а також працівники місцевих пожежних команд, вони відбувають вогонь. Сподіваюсь, що до ранку все загасять. Жертв та постраждалих немає, також немає постраждалих домашніх господарств”, - сказав Дмитро Мельник.

Речник зазначив, що останнім часом великих пожеж сухостою в області не було, це, ймовірно, було пов’язано із низькою температурою повітря. А з потеплінням проблема посилилась.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Джерело