Популярна українська співачка і телеведуча Оля Цибульська, яка є кумою відомого виконавця Михайла Хоми (Дзідзьо), поділилася роздумами стосовно розчарування в людях.

Про це Оля Цибульська написала в сторіс на своїй сторінці в Інстаграмі, де за її життям слідкують 783 тисячі читачів. Вона також показала відео з гримерки, де зі своїм колегою Віталієм Козловським готується до зйомки.

На відео Оля Цибульська постала у дуже цікавому вигляді - з вусами та борідкою. "Вусики - пропуск в трусики. Будь обережним", - жартома звернулася вона до Козловського.

Бородата Оля Цибульська

Бородата Оля Цибульська

Крім того, телеведуча відповіла на чергове питання від своїх підписників. "Як пережити розчарування в людях, друзях?", - запитали Олю Цибульську.

"Нарешті прийняти що люди навколо не зобов'язані всі тебе любити, поважати і носити на руках. Ти будуєш з ними стосунки. З ким які сосунки такий і результат. Або просто почуття пройшли. Будь-які: любов, дружба і тд. І це нормально. Класно писав Кузьма: люди як кораблі. Круто, якщо щастить плисти довго поруч", - відповіла Оля Цибульська. Оля Цибульська

Бородата Оля Цибульська

Джерело