Популярний турецький актор і модель Джан Яман, відомий завдяки серіалу "Рання пташка"  розповів своїм численним фанатам, чому іноді не може зробити з ними фото. 

Турецького актора Джана Ямана знають далеко за межами рідної країни завдяки ролям у різноманітних серіалах. Особливу любов фанатів турецькому красеню принесла головна роль у серіалі "Рання пташка". Та через велику зайнятість  Джан Яман не завжди може приділити час своїм прихильникам. 
 

Зірку серіалу

Зірку серіалу
Так на своїй сторінці в Instagram Джан Яман опублікував коротеньке відео на якому видно, як величезна кількість фанатів чекає на нього поки він йде від знімального майданчика до свого авто.  До того ж велика кількість людей просто не дає автівці проїхати. 

Зірку серіалу

Навіть попри велику зайнятість актор все ж підходить до кількох своїх прихильників, однак фото зробити не може, бо на нього чекають зйомки. 

Зірку серіалу

" Як ви знаєте, ми зараз наполегливо працюємо, і нам потрібно вчасно потрапити на знімальний майданчик ... Багато разів я не можу зупинитися і сфотографуватись з усіма вами по одному, але я хочу, щоб у вас був добре", - написав Джан Яман.

Як повідомляє портал Знай турецький красень Джан Яман оголив м'язисте тіло перед прихильницями. Цього разу Джан Яман вирішив похвалитися новим знімком з італійським кінорежисером турецького походження Ферзаном Озпетеком.

Джерело