Зараз дуже популярна вправа серед дівчак вакуум живота, нібито вона може за короткий термін ваш живіт зробити пласким і красивим. Але, не всі фітнес-тренери довіряють цій вправі. 
 
Популярна тренерка Яна Токарєва на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram розповіла, чому не варто втягувати живіт і відповідно робити вправу на вакуум. Адже згодом це може привести до різних проблем. 

Фітнес-тренерка розповіла, чому небезпечно втягувати живіт та робити вакуум:

"Дайте відповідь мені на питання, якщо ви постійно втягуєте живіт, куди подітися внутрішнім органам на вдиху", — зазначила Яна Токарєва. 

Фітнес-тренерка розповіла, чому небезпечно втягувати живіт та робити вакуум:
 
Яна Токарєва зазначає, що на живіт є маса інших вправ, тому варто відмовитися від вакууму живота. Адже, якщо його робити регулярно, можуть проявлятися проблеми з диханням або м'язами тазового дна. 

"Ви робите вдих, м'язи живота поступаються внутрішнім органам. Дихальна діафрагма і м'язи тазового дна опускаються вниз. На видиху все повертається на круги своя. Так ось, якщо живіт втягнутий, то що буде? Грудна клітка застряє на вдиху. В результаті 22000 дихальних циклів в день, щорічно з'явиться проблема з м'язами тазового дна, диханням, опущенням внутрішніх органів", - розповіла Яна Токарєва. 

Джерело