У Центральній міській бібліотеці імені Марка Лукича Кропивницького Олександр Терещенко презентував свою другу книгу "Життя після 16:30. Сім років потому".

На презентації побував кореспондент Суспільного Денис Бобков.

Книга є продовженням першої збірки Олександра Терещенка "Життя після 16:30". У ній містяться спогади, розповіді про різні життєві ситуації, роздуми тощо.

За словами Олександра Терещенка, його книга не лише для військових чи осіб з інвалідністю. Зі слів автора, його читач необмежений віковими та соціальними рамками. Самі ж оповідання Терещенко, сміючись, називає "маячнею".

"Мій досвід, можливо, буде корисний читачеві. Хоча я не вважаю себе ментором чи вчителем для когось. Також я не маю наміру викликати в когось співчуття. Ця книга – це не закид невдячному суспільство, ця книга – це просто розповідь людини, яка зробила свідомий вибір і намагається бути щасливою після поранення", – розказав Олександр Терещенко.

Книга присвячена Володимиру Пучкову, який за словами автора, був хрещеним батьком його першої книги.

"Мені дуже не вистачало його під час написання другої книги. Це перша людина, яка дала мені професійну критику, підтримала. Фактично вся перша книга була зроблена ним від початку і до кінця", – розказав Олександр Терещенко.

За словами побратима автора Олега Кравця, розповіді Олександра Терещенка для нього як ковток кави зранку.

"Коли він пише нову порцію оповідань, вони надають мені нову порцію позитиву на день. Він це все пише для нас", – розказав Олег Кравець.

Книгу видали у київському видавництві "ДІПА", яке спеціалізується на роботі з письменниками-ветеранами. Ілюстратором книги є миколаївський художник Вадим Пустильник.

Що відомо Олександр Терещенко – доброволець, військовослужбовець 79-ї окремої десантно-штурмової бригади. Брав участь у захисті Донецького аеропорту у 2015 році. Під час ворожого обстрілу намагався викинути гранату, яку закинули в приміщення, де перебував Олександр та його побратими. Граната вибухнула у нього в руках. У результаті вибуху Олександр Терещенко втратив майже повністю праву руку та ліву кисть. Олександр Терещенко нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня, володар почесного знаку "Народний герой України".

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

Джерело