Зірка "Скаженого весілля", відома українська співачка та акторка Анна Трінчер, яка вже пів року зустрічається зі скандальним блогером Олександром Волошином, вирішила пообідати зі своїм колишнім бойфрендом.

Зірка

У своєму Instagram Трінчер часто ділиться контентом та розповідає про своє життя. До того ж, у неї в сторіс часто з’являється її новий бойфренд – скандальний блогер Олександр Волошин, із яким зірка "Скаженого весілля" зустрічається вже більше пів року.

Зірка

Попри це Трінчер розповіла шанувальникам, що випадково зустрілася зі своїм колишнім хлопцем, актором Богданом Осадчуком. Колишні вирішили пообідати разом.

"Він просто побачив мене і втратив дар мови…", - написала Анна.

Зірка

Нагадаємо, що стосунки в Анни Трінчер та Богдана Осадчука зав’язалися ще на зйомках серіалу "Школа". Однак через деякий час пара оголосила про розрив. Як пояснила акторка, вони вчасно зрозуміли, що ще занадто молоді та дуже різні. Після розриву їм вдалося зберегти хороші стосунки.

Зірка

Нагадаємо, що нещодавно теперішній хлопець Трінчер вирішив пожартувати над акторкою та різко загальмував у машині. Дівчина боляче вдарилася та була дуже розлючена.

Зірка

Відзначимо, що Трінчер - суддя популярного шоу "Співають всі" на телеканалі "Україна". Нещодавно співачка та ще один блогер Олег Машуковський нарвалися на критику через зовнішній вигляд на проєкті. Трінчер розкритикували за купальник, який вона одягнула під квітчасту кофту, а Машуковському дісталося за прозору футболку.

Джерело