Новий проєкт з участю артиста нещодавно потрапив у центр уваги федеральних "ЗМІ"

Народний артист України Олексій Горбунов описав, як із гумором реагував на претензії кремлівської пропаганди у свій бік. Про це він розповів у шоу "Гончаренко рулить" на "5 каналі".

Актор розказав, як новий проєкт з його участю нещодавно атакували російські федеральні канали. Задля сюжету вони взяли фрагмент комедійного скетчу за участі Горбунова та використали як основу для своїх сюжетів.

Актор Олексій Горбунов розповів, як його атакували кремлівські пропагандисти –

"Регочу. Я дико сміявся. Мені дзвонять, що ми на федеральний канал потрапили! Дивлюсь, там Кісельов стоїть із розумним виглядом, вони ж так подають, і каже: ось до чого докотився Горбунов. І показують шматок відео, де я одягнений як персонаж", – згадав артист.

Також Горбунов розповів, що спочатку йому було неприємно, втім, кремлівська пропаганда досягла прямо протилежного результату.

"Вони не розуміють. Ми прославилися завдяки критиці на федеральному каналі, хлопців (блогери Optimus Gang, які знімали відео з Горбуновим – ред.) ще більше впізнавати почали", – зазначив він.

Шоу "Гончаренко рулить" регулярно виходить на "5 каналі". Згідно з її форматом, народний депутат Олексій Гончаренко обговорює резонансні події з гостями під час спільної поїздки на авто.

Нагадаємо, раніше Жан Беленюк розповів, чим завершився скандал з українською делегацією в Токіо.

Джерело