"У Кремлі зрозуміли всю безглуздість і безперспективність переговорів із Зеленським і його компанією", - сказав газеті ВЗГЛЯД український політолог Михайло Погребинський.

Раніше напередодні візиту заступника голови Держдепу Вікторії Нуланд до Москви була опублікована стаття заступника голови Радбезу Дмитра Медведєва про безглуздість ведення переговорів з Києвом, повідомляє "112 Україна".

Погребинський назвав статтю Медведєва попередженням для Нуланд

"Ця стаття показує якісну зміну формату відносин Москви і Києва. Кремль дав зрозуміти, що не розглядає президента України і його команду в якості суб'єктів для переговорів",- вважає український політолог, директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребинський.  

За його словами, "чинна українська влада вже давно мала славу нерукопожатною з точки зору особистих відносин, але політика – справа інша".

"До статті Медведєва, напевно узгодженої з президентом Росії, я припускав, що зустріч з політичними недорослями на чолі з Зеленським навіть при мінімальній підготовці все-таки відбудеться. Але в Кремлі, мабуть, розуміють всю безглуздість і безперспективність цієї затії", - зазначив політолог.

Також він припустив, що одним з факторів, що спровокували Кремль на публікацію цієї статті, стала "чергова нахабство українського президента, яка проявилася в новому маячному звинувачення на адресу керівника політради Української партії "опозиційна платформа - за життя" Віктора Медведчука. "Я думаю, що почасти після цього Кремль вирішив відкрито і без обиняків пояснити, що собою представляють Зеленський і його команда"– - вважає Погребинський.  

Крім того, на думку співрозмовника, стаття може бути і таким собі попередженням для пані Нуланд на випадок, "якщо вона почне переконувати російське керівництво в необхідності піти на якісь поступки Києву". "Вона, як досвідчений чиновник, виконує державну місію, незважаючи на всю її ненависть до Росії. А місія, мабуть, полягає в прагненні Вашингтона знайти відповідний формат взаємин з Москвою, який дозволить йому спокійно розбиратися з Китаєм. Сьогодні це головний пріоритет США у зовнішньополітичному порядку"– - вважає Погребинський.

"Якщо вона не запропонує Москві щось надзвичайне-наприклад, готовність натиснути на Зеленського і змусити його виконувати певні умови в обмін на прагматичну позицію Росії з чутливих питань для США, то навряд чи можна очікувати від її поїздки якихось позитивних результатів"– - резюмував експерт.

Джерело