Новий сезон найзагадковішого шоу "Маска", яке виходить на телеканалі "Україна", не перестає дивувати модними образами. При цьому ведучі проекту не відстають від своїх зіркових підопічних.

Глядачам запропонували вибрати найвдаліший і ефектний образ для ведучої закулісся Нателли. Відповідний пост опублікували на сторінці проекту в Instagram.

«У другому сезоні гіпершоу маска ведуча BackSHOW Natella Kirs @natella_kirs вражати оригінальними нарядами від яких неможливо відірвати погляд. Який з образів міс Маски подобається вам більше? Голосуйте в коментарях", - запропонували в повідомленні фанатам телешоу.

Ведуча шоу

На першому фото Нателла постала в блакитному шкіряному корсеті, бежевих брюках і рожевих кросівках. На голові у неї красується капелюх-казанок з вуаллю і квітами.

Ведуча шоу

На другому знімку - дівчина в рожевому шифотновом плаття довжиною до підлоги, а її квіткова маку переходить в ефектний головний убір.

"Прекрасний вибір ведучої!", "Сама скромність", "1 образ! Дуже красиво, стильно і трошки загадково», - вважають фанати шоу.

"Ніякої, на неї без сліз не подивишся... поверніть ведучого!!!", "Нова капець, а як же Остапчук? Поверніть назад швидко, ми не згодні«, - "Це ведуча закулісся, для шоу на Ютуб. Остарчук залишається ведучим, як і був», - пояснюють шанувальникам проекту.

Джерело