13 жовтня обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення з 18 жовтня посилити карантинні обмеження на Львівщині. Про це повідомили у пресслужбі Львівської облдержадміністрації.

За словами заступника голови ЛОДА Андрія Годика, наразі показники на Львівщині не відповідають "червоній" зоні, проте кількість хворих на коронавірус збільшується. Відтак, з 18 жовтня на території Львівської області встановлять додаткові обмеження.

Комісія ТЕБ і НС встановила перелік закладів, які з 18 жовтня можуть працювати лише за наявності у працівників сертифікату про вакцинацію ( "жовтого" або "зеленого"), або негативного ПЛР-тесту, який проведений кожні 72 години, або експрес-тесту на визначення антигену, який проведений кожні 48 годин, або документу від лікаря про наявність протипоказань до вакцинації. З 25 жовтня такі ж вимови будуть діяти і для відвідувачів.

Обласна комісія ТЕБ і НС посилила карантин на Львівщині

Обмеження стосуються:

суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо); торговельно-розважальних центрах та суб’єктів господарювання, які проводять діяльність у сфері торговельного і побутового населення, в тому числі – дитячих кімнат та розважальних зон для дітей (крім приймання відвідувачів у торговельних точках, що здійснюють реалізацію продуктів харчування, предметів гігієни, першої необхідності, аптек, які знаходяться в приміщенні вказаних суб’єктів); інших закладів розважальної діяльності; закладів культури (музеї, філармонія, театри, кінотеатри тощо) ринків (крім продовольчих); спортивних залів.

Такі ж умови до проведення масових заходів за участі до 50-ти людей.

Читайте також: З 18 жовтня Львів посилює карантин — Садовий

Також продовжують діяти обмеження щодо кількості та дистанції відвідувачів, які відповідають "помаранчевій" зоні:

1 людина на 10 кв.м. і не більше 50% заповненості. Дотримання маскового режиму. 4 людини за столом і 1,5 м відстані між столиками (у закладах громадського харчування).

Додаткові обмеження стосуються і закладів освіти:

Закладам загальної середньої освіти (школи) рекомендовано достроково, з 18 жовтня, розпочати канікули. Всім іншим освітнім закладам (профтехосвіта, вища освіта) – з 18 жовтня перейти на дистанційне навчання. Закладам дошкільної та позашкільної освіти рекомендовано продовжувати роботу у звичному режимі в офлайн-форматі.

Львівська облдержадміністрація звернеться до Львівської міської ради щодо збільшення кількості громадського транспорту на маршрутах у години найбільшого завантаження.

За інформацією ЛОДА, на території області дотримання норм карантинних обмежень контролюють 58 бригад, до складу яких входять представники поліції та Держпродспоживслужби.

Що відомо На ранок 13 жовтня на території Львівщини підтвердили 863 випадки захворювання на коронавірус. За попередню добу одужали 245 людей, ще 25 людей померли. Станом на 12 жовтня, до помаранчевої зони епідемічної небезпеки віднесено 15 регіонів. Серед них Львівська область. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров'я.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

Джерело