Ситуація із розповсюдженням коронавірусу в Києві стрімко погіршується. Відділення столичних лікарень, що приймають хворих на COVID-19, заповнені майже на 47%.

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у Facebook.

"Ситуація із розповсюдженням коронавірусу в столиці і в Україні загалом стрімко погіршується. Сьогодні відділення столичних лікарень, що приймають хворих на COVID-19, заповнені майже на 47%. Щодня одна з опорних лікарень – Олександрівська, приймає понад 50 нових пацієнтів. А загалом в місті госпіталізують вже понад 300 хворих щодоби", – наголосив Кличко.

"Коронавірус став агресивнішим": ситуація у Києві стрімко погіршується, лікарні заповнені майже на 50%

Він зазначив, що на стаціонарному лікуванні в Києві, з підтвердженим діагнозом COVID-19, перебувають 1837 пацієнтів. 1297 із них – у важкому стані. 30 хворих підключені до апарату штучної вентиляції легень. Ще 155 пацієнтів – на неінвазивній штучній вентиляції легень. Кисневої підтримки потребують 1512 хворих.

"Також інфекціоністи підкреслюють, що понад 95% людей, які потрапляють у лікарню з коронавірусом, – не щеплені. До того ж, у невакцинованих хворих частіше трапляються ускладнення внаслідок хвороби", – зазначив Кличко.

У відео лікар-інфекціоніст Олександрівської лікарні Віктор Авранчук, який працює з хворими на коронавірус, каже, що вірус став агресивнішим. Також набагато більше почало хворіти молодих людей, перебіг хвороби став тяжчим.

"Симптоми стали більш яскравими, температура набагато вищою стала, дихальна недостатність розвивається набагато швидше. Набагато тяжче стало протікати це захворювання", - каже лікар.Нагадаємо, у Міністерстві охорони здоров'я пояснили, за яких симптомів та у якому стані пацієнту може знадобитись госпіталізація.

Читайте також: 

"Дельта" схожа на ротавірус: лікарка Світлана Гук розповіла, як лікувати коронавірус вдома та хто потрапляє до лікарні

Джерело