Через відчутне зростання цін за останній час, українці почали економити на продуктах харчування, одязі та розвагах.

Невтішна статистика говорить про те, що жителі України почали економити на товарах першорядної і другорядної важливості, а саме - на продуктах харчування (59%), одязі (51%), розвагах (37%) та взутті (31%). Деякі споживачі і зовсім відмовилися від багатьох звичних благ цивілізація.

Нагадаємо, що з початку жовтня місяця в Україні піднялися ціни на овочі "борщового набору", а також на м'ясо, яйця і ряд інших продуктів. Ціни на яловичину зросли на 12% – це близько 179,50 грн за 1 кг, на курятину на 6% – 105 грн/кг і свинину на 4% – 122,20 грн/кг.

Українці ходять в

Українці ходять в

Питання про нерухомість також має велике значення для населення країни. Більшість українців проживають у власному житлі, а 16% громадян проживають в орендованих будинках або квартирах.  Примітно, що з 75% тих, у кого на даний момент є власне житло, 34% коли-небудь його орендували.

При виборі житла орендарі звертають увагу на декілька факторів: транспортна розв'язка – 43%, особисті переваги району – 36%, наявність техніки (холодильник, пральна машина і т.д.) – 32%, відстань до роботи – 30%, а з тисячі опитаних 70% орієнтуються на ціну, як на один з найважливіших моментів оренди.

Українці ходять в

Джерело