Відомий український телеведучий Григорій Решетник заінтригував шанувальників перед прем'єрою шоу "Холостячка", яка відбудеться вже цієї п'ятниці. 

Новий пост він опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, активно яку останнім часом веде. Регулярно чоловік викладає різні ролики, знімки з роботи, або ж сімейні кадри. Щодня за телеведучим стежить понад півмільйона користувачів.

Поки дружина Христина вдома з дітьми: Григорій Решетник

Поки дружина Христина вдома з дітьми: Григорій Решетник

Цього разу Григорій Решетник опублікував зі студії шоу "Як вийти заміж", де вони знімали бекстейдж першого випуску "Холостячка" зі Златою Огнєвіч, і обговорили ряд важливих питань.

На ролику, до слова, помічена і учасниця першого сезону Ксенія Мішина, яка знайшла свою другу половинку саме тут. Влітку вони несподівано розлучилися з Олександром Еллертом, однак, якщо вірити всім чуткам і злитим кадрам, то пара помирилася. 

На відео Григорій Решетній підходить до кожного зіркового гостя і вітає їх поцілунком в щоку. Можна розглянути там і нових героїв шоу, які будуть боротися за серце Злати Огнєвіч. 

Зйомки стартували ще влітку, і найімовірніше вже підійшли до кінця. Фінал глядачі побачать лише ближче до грудня, тоді і стане ясно, чи знайшла дівчина свою любов.

"Вже завтра

Джерело