Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про призначення позапланової безвиїзної перевірки ТОВ «СТС» (м. Суми). Підставою стало недотримання ліцензіатом правил мовлення 29 серпня – у День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Моніторингом було зафіксовано, що 29 серпня в ефірі телекомпанії «СТС» ▪︎не було розміщено на екрані зображення палаючої свічки або відповідного стилізованого зображення, яке є доречним до події;▪︎не було оголошено хвилину мовчання о 12:00;▪︎не розміщувалися повідомлення про відзначення дня пам’яті.

Цей жалобний день відзначається в країні щорічно відповідно до Указу Президента України задля гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

Телекомпанії «СТС» призначена позапланова перевірка

Для відзначення дня пам’яті та героїзму загиблих захисників було обрано саме цю дату - 29 серпня-, оскільки її приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат, повідомила у фейсбуці представниця Нацради у Сумській області Лариса Якубенко.

Джерело