У Києві навіть дозволили побудувати ЖК на території університету

Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ) в останні два тижні свого існування (з 1 по 15 вересня) видала 431 дозвіл на виконання будівельних робіт. Це майже у півтора раза більше, ніж за весь попередній місяць. Про це свідчать дані Реєстру будівельної діяльності.

Також повыдомляэться, що ця кількість дозволів, виданих ДАБІ за 15 днів вересня, майже втричі перевищує показники минулого року за цей самий період (153). При цьому зараз ДАБІ видавала дозволи на будівництво навіть у вихідні. За минулі чотири вихідні вересня ДАБІ видала 149 дозволів на будівництво. Раніше ДАБІ не видавала дозволів у вихідні дні.

ДАБІ в останні дні своєї роботи видала рекордну кількість дозволів на будівництво

В останні дні своєї роботи ДАБІ нібито видавала дозволи на будівництво навіть вночі, повідомляв у Facebook експерт з містобудування Георгій Могильний.

Зокрема, ДАБІ дозволила Національному авіаційному університету Києва побудувати дев'ятиповерховий ЖК на 1 659 квартир з підземним паркінгом. Цей ЖК будуватимуть по просп. Любомира Гузара, 1. За цією ж адресою знаходиться і сам університет.

Також ДАБІ видала дозвіл на будівництво ЖК компанії "Позняки-Жил-Буд" в Києві по бул. Лесі Українки, 7-9. Запланована висота будівлі – 34 поверхи. При цьому будівництво житла в цьому районі суперечило Генплану міста.

Нагадаємо, що вчора, 15 вересня, Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ) офіційно припинила свою діяльність, а весь персонал інспекції був звільнений.

Джерело