В Україні в прокаті з'явився один з найбільш довгоочікуваних фільмів року. Його прем'єру неодноразово переносили через пандемію, і ось, "Дюна" тепер доступна в кінотеатрах. 

Картинка вражає, а простір з піску заворожує. Практично весь сюжет відбувається навколо планети Арракіс-єдиної, де добувають спеціальну пряність, за допомогою якої пілоти входять в транс і проводять космічні кораблі крізь простір.

Зендея, Тімоті Шаламе і Джейсон Момоа: що відомо про головних героїв фільму

Не можна не відзначити акторів, які зібралися у фільмі. Каст дійсно вражає, і завдяки тільки цьому можна сміливо давати фільму високу оцінку. 

Тімоті Шаламе, Оскар Айзек, Зендея, Джейсон Момоа, Хав'єр Бардем і так далі. 

Тімоті Шалаеме зараз всього 25 років, але він вже один з найбільш затребуваних акторів світу. Свою акторську діяльність розпочав у далекому 2007 році. Коли йому запропонували роль у цьому фільмі, він був здивований багатогранністю Всесвіту. Занурюватися в усе це було непросто, однак, дуже захоплююче.

Зендея також молода, але, вже встигла зіграти у величезній кількості культових картин, серед яких фільм "Людина-павук", і один з кращих серіалів 2019 року - "Ейфорія". Дівчині 25 років, але, вона вже показує себе як професіонал.

Раніше дівчина з'явилася на Венеціанському кінофестивалі, де фільм був представлений громадськості, і здивувала всіх своїм розкішним образом. 

Вона була в облягаючому платті тілесного кольору, яке підкреслювало струнку фігуру акторки. Тімоті Шаламе також був присутній там, і вони зробили кілька спільних фото.

Цього актора всі знають за такими картинами як "Гра престолів" і "Аквамен". Джейсону Момоа 42 роки, а його зріст 192 сантиметри, що робить його досить впізнаваним.

Раніше він порівняв свого персонажа у фільмі "Дюна" з Ханом Соло. Його вразив розмах картини, і в подібному він брав участь вперше. 

Також Знай.ua писав, новий фільм "Володар кілець" готує несподіваний поворот

Джерело