15 вересня Кабінет міністрів України погодив проєкт бюджету на 2022 рік. У ньому передбачено збільшення видатків на надання пільг і житлових субсидій. У новому році планують витратити на 3,2 млрд гривень більше, ніж у поточному.

Як повідомляє Міністерство соціальної політики України, загальна сума, яку хочуть спрямувати на житлові субсидії - 38,4 млрд гривень. 

У відомстві акцентують, що важливим пріоритетом політики уряду у наступному році є прискорене зростання заробітних плат та інших доходів, особливо соціально вразливих категорій, та збереження діючого рівня тарифів на енергоносії, зокрема теплову енергію.

Витрати на субсидії у 2022 році збільшать на 3,2 млрд - Мінсоцполітики

Наразі всі житлові субсидії за серпень поточного року профінансовані ще 1 вересня для проведення виплат одержувачам через установи банків та пошту. На ці видатки спрямовано майже 1 мільярд гривень.

Нагадаємо, в Україні наразі є п’ять рівнів підтримки пенсіонерів. Конституція України гарантує своїм громадянам пенсії від держави. Наразі вони виплачуються за рахунок внесків на соціальне страхування та коштів державного бюджету.

Читайте також:

Хто в Україні може отримати одразу 10 пенсійних виплат: деталі;

Держбюджет-2022: лікарям обіцяють мінімальну зарплату на рівні 20 тисяч гривень;

У 2022 році на освіту виділять 190 млрд гривень і підвищать зарплати та стипендії;

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело