Під час вибуху двоє чоловіків загинули

Один з членів групи, яка відпочивала в Карпатах, розповів про деталі вибуху, який забрав життя 2 чоловіків. За його Ореста Малиша, ніхто з туристів й досі не розуміє що могло вибухнути. Про це чоловік написав на своїй сторінці у Facebook.

За словами Ореста Малиша, вони розвели вогонь на місці, де його розпалювали ще до них. Туристи встигли зварити їжу та вкласти дітей спати. Увечері Орест Малиш та ще 2 його товаришів вирішили піти у ліс по дрова. Саме тоді й пролунав вибух. Усі, хто був на базі, окрім дітей, постраждали.

Один із туристів розповів подробиці про вибух у Карпатах:

"Розпалили вогонь на горі, на місці, де раніше палили його до нас. Зварили їсти і сиділи грілись біля вогню. Дітей вклали спати. Десь за 1,5 години вирішив дров назбирати і пішов за ними. В цей момент стався вибух на місці вогнища. Що саме вибухнуло ми не знаємо", – розповів чоловік.

Чоловік також пише: "Факти. 2 хлопців померли. 4 дівчат з різними опіками і рваними ранами. 1 хлопець з дрібними порізами. 3 хлопців в порядку без ран (всі були в різних сторонах за дровами). З дітьми все добре, вони буди далеко".

Дружині Ореста, яка нині в Івано-Франківській обласній лікарні, зробили операцію. Жінка серед постраждалих отримала найважчі травми. 

Як повідомляв 5.UA, туристи з Коломиї приїхали на відпочинок у село Вороненко Надвірнянського району, на полонину "Під-Берди". Вони розвели багаття, аж раптом пізно ввечері пролунав вибух, унаслідок якого загинули 2 чоловіків, ще 4 туристів опинилися в лікарні. За однією з версій поліції, причиною вибуху міг стати снаряд з часів Першої світової війни.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело