Біль – супутник більшості захворювань, який часто є причиною звернення людей за медичною допомогою. Больовий синдром може переважати в клінічній картині хвороби, і це може бути єдиним симптомом.

На тлі стресу, недостатнього сну, хвилювання, моральної та розумової втоми часто з’являється головний біль. Згідно з інформацією Всесвітової организації охорони здоров’я, він періодічно  виникає у 70% чоловіків і більш, ніж у 80% жінок.

Біль может бути викликаний травмою, перенапруженням м’язів,  фізичною працею і т. д. Величезне різноманіття причин робить больовий синдром однією з найактуальнішіх проблем, що вимагають терміновіх рішень.

Нурофен Форте – подвійний удар по болі

Нурофен Форте – подвійний удар по болі

Як лікувати біль?

Міжнародна некомерційна організація «Кокран» вивчає ефективність методів лікування за допомогою доказової медицини. Компанія оцінювала результати клінічного дослідження, в якому пацієнти застосовували анальгетики при гострому болю. Майже половина хворих не отримувала бажаного результату після прийому безрецептурних знеболюючих препаратів.

В інших дослідженнях вивчалася дія ібупрофену – нестероїдного протизапального засобу з вираженою аналгетичною активністю. Доведено, що ібупрофен має більшу знеболюючу дію, ніж парацетамол, і є більш безпечним, ніж ацетилсаліцилова кислота. Його дозволено застосовувати в педіатрії.

Цю лікарську речовину синтезовано в 1962 році у Великобританії. З тих пір оригінальний ібупрофен широко застосовується, більш ніж в 70 країнах світу. На європейському ринку з 1990 року він присутній під назвою Нурофен.

Нурофен ( «Класичний») містить 200 мг ібупрофену і використовується при слабкому і помірному болю. Для лікування больового синдрому вираженої інтенсивності компанія-виробник створила Нурофен Форте, що містить 400 мг діючої речовини. У подвійній дозі препарат більш ефективний, ніж окремі комбіновані анальгетики. Він залишається більш безпечним, ніж ацетилсаліцилова кислота, і викликає менше побічних ефектів, ніж парацетамол.

Показник до застосування

Нурофен Форте актуальний при інтенсивному болі незалежно від локалізації її джерела. Препарат застосовують при:

• м’язовому болю;

• болю в спині;

• болю в суглобах, обумовлених початковими стадіями артриту;

• головному болю, в тому числі мігрень;

• зубному болю;

• дисменореї.

Препарат також можна приймати з метою зниження підвищеної температури тіла.

Застосування медикамента

Через високу дози діючої речовини Нурофен Форте призначають:

• дорослим – по 1 таблетці 1-3 рази на добу;
• підліткам 12-18 років – по 1 таблетці 1-2 рази на добу.
Мінімальний інтервал між прийомами – 6 годин.
Дітям до 12 років слід вибирати інші лікарські форми торгової марки Нурофен.

Де купити Нурофен Форте?

Ви можете купити Нурофен Форте недорого в онлайн аптеці 911. Завдяки прямій співпраці з виробниками товарів для здоров’я ми маємо можливість підтримувати ціни на мінімальному рівні. Основні переваги аптеки 911:

• безкоштовна доставка в відділення транспортної компанії або в зручній клієнту філії мережі;

• наявність програми «Доступні ліки»;

• можливість безкоштовно дистанційно проконсультуватися з лікарем;

• наявність сервісу «Ваша аптека».

Ми працюємо без вихідних, щоб в будь-який час доби наші клієнти могли придбати потрібні препарати і при необхідності замовити кур’єрську доставку.

Джерело