Прокурори передали до суду обвинувальний акт у справі 52-річного мешканця Одеси, якого підозрюють у розбещенні неповнолітніх та малолітніх дівчат, зґвалтуваннях та виготовленні порнографічної продукції за участю дітей. Про таке повідомили в пресслужбі Одеської обласної прокуратури.

За версією слідства, протягом 2016-2021 років фігурант справи під псевдонімом сина спілкувався з малолітніми дівчатами у соціальній мережі "Вконтакте" та месенджерах. Під час цього чоловік починав відверті розмови та надсилав потерпілим порнографічні фото та відео, переконані в прокуратурі.

Згодом обвинувачений нібито змушував дівчат надсилати йому у відповідь свої оголені світлини. Також чоловік через соцмережі знаходив номери потерпілих, телефонував їм від імені поліцейського, який контролює поширення порнографії в інтернеті, та погрожував розповісти про все батькам та шкільним вчителям. Для "вирішення" ситуації чоловік пропонував малолітнім та неповнолітнім дівчатам зустрітися особисто. Під час цих зустрічей фігурант справи ґвалтував потерпілих та знімав все на відео, аби згодом змусити потерпілих і надалі зустрічатися з ним, йдеться в матеріалах справи.

В Одесі судитимуть чоловіка, якого підозрюють у розбещенні та зґвалтуванні 10 дітей

За даними прокуратури, протягом п'яти років обвинувачений зґвалтував 10 дівчат. Загалом слідство заявило про 26 епізодів злочину.

Дії чоловіка кваліфікували за ст. ч.ч. 1, 2 , ч.ч. 3, 4, 6 , ч. 4 Кримінального кодексу України. Наразі справу передали до суду.

Джерело