Служба автомобільних доріг в Чернігівській області оголосила два тендери на ремонт ділянок дороги національного значення Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем’яч на загальну суму майже 800 мільйонів гривень. Про це Суспільному повідомила речниця пресслужби САД в області Аліна Левочко.

За її словами, планується ремонт відрізків:

На Чернігівщині ремонтуватимуть дорогу за майже 800 мільйонів гривень

20 км – це ділянка по Новгород-Сіверському району: від Новгорода-Сіверського до села Лоска – 427 млн. 702 тис. гривень.

5,7 км – це ділянка від Новоселівки Чернігівського району до повороту на Городню – Сеньківку – 360 млн. 190 тис. гривень.

20 км до Новгорода-Сіверського – це дорога третьої категорії, тобто має дві смуги рухи. А от ділянка після Киселівки має невелику протяжність 5,7 км, проте велику площу. Це дорога першої категорії, має два проїзди, чотири смуги руху.

Відремонтовані ділянки облаштують усією інфраструктурою. Встановлять нові дорожні знаки, металеве бар’єрне огородження, напрямні стовпчики, нанесуть розмітку. Також побудують оновлені зупинки транспорту: автопавільйони, посадкові майданчики, тротуари до них. Влаштують освітлення пішохідних переходів, у Киселівці - нова світлофорна сигналізація. Поблизу Стахорщини облаштують майданчик для відпочинку (з туалетом та контейнером для сміття).

На обох ділянках встановлять системи відеоспостереження.

В процесі ремонту передбачається також вирубка придорожніх насаджень. Чималий обсяг з рубки заплановано провести на ділянці по Новгород-Сіверському району. Адже там вже утворились тунелі з дерев вздовж дороги.

«Термін реалізації цих ремонтів залежить від того, як пройдуть тендерні процедури. На початку серпня завершиться подача заявок від претендентів на виконання робіт. Далі етап предкваліфікації та аукціон», — розповіла Аліна Левочко.

Читайте також:

Проблеми з поставками піску: яка причина призупинення ремонтних робіт у Чернігові. РЕПОРТАЖ

Джерело