Український співак, новатор MONATIK потішив прихильників яскравою літньою новинкою.

Виконавець представив кліп на трек "Зажигать/JoMo", який має потаємний сенс. Останнім часом всіх нас переслідує нав'язливе відчуття страху пропустити цікаву подію, повідомлення по e-mail або новину в соцмережі. Саме тому ми постійно сидимо зі спрямованим поглядом в наше "чорне дзеркало". Цей термін отримав назву "синдром втраченої вигоди", або FOMO - fear of missing out. Через деякий час великі технологічні компанії, трендсеттери з усього світу, креативна індустрія і всі впливові інфлюенсери стали виступати з відповіддю на противагу до цього синдрому.

Модним, запальним і необхідним зараз став напрямок JOMO (joy of missing out), або "радість від втраченої вигоди". Це реакція здорового емоційного інтелекту на отримані через FOMO залежності.

MONATIK випустив яскравий літній кліп, знятий у Греції

Режисеркою відео, традиційно стала беззмінний майстер MONATIK, голлівудський режисер - Таню Муіньо, оператором - видатний Микита Кузьменко, а за хореографічні танці на головній вечірці життя відповідав Денис Стульников.

Знімання відбувалися на батьківщині Венери Мілоської - грецькому острові Мілос. Тепла атмосфера пейзажів, яких, до слова, в кліпі налічувалося понад 11, чергується з навмисними образами 28 яскравих і екстраординарних героїв. Образ кожного з героїв був опрацьований за стилістикою до найдрібніших деталей під керівництвом Жижко Олі і Тимура Постового. Титульний образ MONATIK розробляв український дизайнер FROLOV.

Нагадаємо, що не так давно дружина MONATIK привітала коханого з "чавунним" весіллям архівними кадрами з розпису. Пара відсвяткувала шість років подружнього життя.

Джерело