Водночас США зараз лідирують за кількістю повністю вакцинованих людей

У країнах Європейського Союзу відсоток людей, які отримали перше щеплення вакцини проти COVID-19, вперше перевищив цю кількість вакцинованих у США. Про це повідомляє "Новое время" із посиланням на Associated Press.

Так, у країнах ЄС першу дозу препарату отримали щонайменше 55,6% населення, тоді як у США цей показник зараз становить 55,4%. Як зазначається, це вперше, коли кількість щеплених європейців перевищує кількість щеплених американців.

ЄС обійшов США за кількістю вакцинованих проти COVID-19 першою дозою – подробиці

Натомість Сполучені Штати зараз лідирують за кількістю повністю вакцинованих людей. Там цей показник становить 48%, а в країнах ЄС – 42%.

У ЄС відставання від Сполучених Штатів аргументують тим, що спершу ЄС застосовував більш обережний підхід до вакцин і розпочав роботу повільніше, ніж США.

Як відомо, масова вакцинація в Європейському Союзі стартувала 27 грудня 2020 року. У США перше шеплення зробили майже на два тижні раніше – 14 грудня.

За даними Bloomberg, станом на неділю, 18 липня, у 180 країнах світу ввели понад 3,6 мільярдів доз вакцини проти COVID-19. Останній показник свідчить про близько 32,1 мільйона введених доз препарату на день.

Як повідомляв 5.UA, в Україні за минулу добу госпіталізованих більше, ніж виявлених нових хворих. 

Джерело