Ігор Кондратюк різко відреагував на концерти Ані Лорак в Одесі, що скандальна співачка, яка проміняла Україну на Росію, зібралася провести в серпні. Відомий ведучий і шоумен опублікував пост з “розшифровкою” репертуару виконавиці. А потім “розніс” продюсера Олексія Дівєєва-Церковного, який виступив на підтримку артистки.

“Навіщо мені совість, я – співачка”. Кондратюк різко відреагував на можливі концерти Ані Лорак в Україні

Бесіда опонентів 17 липня опублікована на Facebook-сторінці Кондратюка.

Відомий своєю активною громадянською позицією і критикою українських артистів, які гастролюють в країні-агресорі під час неоголошеної війни, Кондратюк не міг не прокоментувати заплановані шоу Лорак. Зробив це ведучий в оригінальний спосіб, “перейменувавши” її пісні під ті чи інші тези та характеристики.

“Оголошено плейлист серпневого виступу Кароліни Куєк (Ані Лорак) в Одесі:

Дзвенить порожня голова
Гроші – мій бог
Без мізків
У вас тут теж люблять вату
Навіщо мені совість, я – співачка
Я з російським навіть в баню
Хто платить, той і любий
Володям – завжди!
Мені 42, але думати – нічим
А чим ви краще, раз ви тут?”
Більшість користувачів мережі в коментарях сприйняли вільну інтерпретацію на ура, і почали розвивати тему. Однак колишній модель і телеведучий, продюсер Дівєєв-Церковний долучився до спілкування і поділився іншими поглядами. Хрещеник одіозного харківського політика Михайла Добкіна почав “наїжджати” на Кондратюка, розхвалювати розвалений СРСР, і взагалі дорікнув критикам Лорак в нібито заздрості.

“Кароліна, як і ми з тобою, народилася в іншій державі. Великій і дружній. Не знаю, Ігорю, які у тебе психотравми пов’язані з дитинством, але у мене щасливі спогади про ту країну, в якій я ріс, де навчався, і де сформувався як особистість. Зараз я – громадянин України. І Кароліна була і залишається українкою. Має повне право виступати там, де її знають і люблять. І аншлаги вона збирає як в Москві, так і в Києві та Одесі. Просто не заздріть, а слухайте і насолоджуйтеся! Нижче коментарі інтелігентної та культурної нації”, – написав Дівєєв-Церковний.

На що отримав гідну відповідь від Кондратюка, який також вказав на “ватність” опонента.

“У тебе велика психотравма, Олексію. Ти вважаєш припустимим контактувати з агресором і вбивцею – РФ. Для тебе на біс – пісня №4. Гітлер теж збирав аншлаги, ти ж в курсі? “- висловився він.

 

У дискусію також підключився концертний директор Лорак Артем Саранча, який почав полемізувати про початок військових дій, і виправдовувати російську інтервенцію в Україну. Відповівши й на такі випади, Кондратюк поставив жирну крапку в спілкуванні, і відправив продюсера Кароліни в “бан”.

Додамо також, що крім доводів Кондратюка, Дівєєв-Церковний отримав масу обурених коментів від інших користувачів мережі, учасників обговорень.

Нагадаємо, нещодавно Ані Лорак раптово засвітилася в Києві, і заявила про підготовку до турборежиму, та розповіла про якісь сюрпризи, які вона готує.

Джерело