У Харківській області померла дівчинка, якій не виповнилося і трьох місяців. За її життя боролися спочатку районні лікарі, а потім обласні. Але врятувати не змогли. Кажуть - у дівчинки було тяжке харчове отруєння.

Спричинити отруєння могло коров'яче молоко, яким маля годували. Детальніше - у матеріалі ТСН.19:30. 

Альона втратила довгоочікувану донечку - вона не прожила і трьох місяців. Діарея, млявість і температура під 40 Сº. З такими симптомами маленька Каріна потрапила до лікарів. Спершу немовля оглянула місцева фельдшерка та скерувала до районної лікарні. Там дівчинці почали ставити крапельниці і здавалося їй стало краще, каже мати.  Але не надовго. Стан немовляти залишався тяжким. І того ж дня швидка доправила Карінку в Харків.

Смерть немовляти у Харківській області: дитину годували коров'ячим молоком, розведеним колодязною водою

Дівчинку забрали до реанімації інфекційної лікарні. Медики намагалися врятувати її майже майже чотири доби. Але попри всі зусилля немовля померло. За словами лікарів, у маляти відмовило одразу кілька органів через тяжке харчове отруєння.

Медики припускають: дитина могла отруїтися коров'ячим молоком. Його не можна пити немовлятам щонайменше до півроку. Тим паче, що молоко розводили колодязною водою, а в ній могли бути шкідливі нітрати.

Мама не приховує - донечку годувала домашнім молоком. Але не вірить, що таке молоко могло нашкодити дитині.

Поліція за фактом смерті дитини розпочала перевірку, але поки що не дають коментарів. Натомість у селі кажуть - мами часом не дослухаються до порад купувати очищену воду і суміші для немовлят. Зокрема, виправдовуються безгрошів'ям. Ця родина, додають, - хороша. Хоч і живуть скромно. Маленьку Каріну вже поховали. За сестричкою сумують два старші братики.

Нагадаємо, у Москві хлопчик викинув з 7 поверху немовля. Після падіння з такої висоти у дівчинки не залишилося шансів вижити.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело