Харківський бізнесмен і головний герой 11 сезону найромантичнішого реаліті-шоу "Холостяк" Михайло Заливако не надто часто, проте радує своїх шанувальників всілякими публікаціями в соціальній мережі Instagram, де за його життям стежать понад 200 тисяч осіб, після фінального вибору, зробленого на користь Анни Богдан.

Зовсім недавно чоловік дав велике інтерв'ю славі Дьоміну, в ході якого розповів багато про що, включаючи вплив його матері на відносини, панування чоловіка в сім'ї і секс на шоу.

Зараз же Заливако опинився на офіційному акаунті проекту разом з Анною. Вони поділилися сонячною фотографією, ймовірно, зробленою в Туреччині. 

"Неробочий понеділок-це такий приємний бонус після святкових вихідних, а особливо влітку. Вже налаштовуєтеся на будні або ще відпочиваєте? Діліться в коментарях. П. С. наші сонячні закохані котики @hannastorozhuk i @kanyeeebear передають нам вайб релаксу", - йдеться в публікації.

Однак користувачі в коментарях не зраділи щастю закоханих на фотографії. "Ну так, постійно мову, більше нічого показати!

Джерело