Національна Збірна України ще має шанс на прохід у 1/8 чемпіонату Євро-2020

Активний пресинг австрійців та переважна гра на українській частині поля. У Бухаресті завершився поєдинок між збірними України та Австрії на чемпіонаті Євро-2020. На відміну від переможної гри з македонцями того тижня – на жаль. Емоції вболівальників, які стежили за грою у столичній фанзоні біля Палацу Спорту бачив журналіст "5 каналу" Мирослав Солонар.

Спортивна площа Києва спорожніла, ще недавно тут були тисячі вболівальників, які підтримували національну Збірну України у Бухаресті, яка виборювали очки у матчі з Австрією, на жаль наші програли з рахунком 0:1. Всі очікували іншого матчу, який приніс би Україні перемогу. Наразі залишаються математичні шанси на прохід у 1/8 з третього місця, але це буде залежати від різниці забитих та пропущених м'ячів.

Україна програла Австрії з рахунком 1:0: що кажуть вболівальники та яка ситуація у Києві – включення (Відео)

"Аж сумно за Україну, дуже великі надії були на вихід, але ще є шанси, шанси вийти з третього місця", – каже вболівальник.

Інший вболівальник наголошує: "Ви бачите, що там відбувалося, до удару не доходило нічого. Очікування були трохи інші. Це гра, що тут зробиш".

Нагадаємо, сьогодні, 21 червня, о 19:00 стартував футбольний поєдинок української збірної зі збірною Австрією. Він визначить, на якій сходинці наша команда завершить груповий етап.

 

Джерело