Раніше Камельчук називав пандемію COVID-19 – "змовою корпорацій"

Одіозний народний депутат від "Слуги народу" Юрій Камельчук, відомий своєю антивакцинаторською позицією і заявами, що коронавірус є "вигаданою хворобою", був обраний спікером на дебатах із проблематики COVID-паспортів на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи.

Як сам повідомив у Facebook український парламентарій, його кандидатуру висунула політична група Європейської народної партії.

"У Страсбурзі мене обрали спікером по тематиці Covid passes and certificates від політичної групи EPP в дебатах на сесії ПАРЄ. Варто зберегти баланс між потребами стримування загроз пандемії, правами людини та можливостями бізнесу, особливо відпочинкового, що актуально особливо влітку", – написав депутат.

Нагадаємо, що саме Юрій Камельчук у грудні 2020 року в прямому ефірі заявив, що не вірить у ефективність вакцин проти COVID-19, а саму коронавірусну інфекцію – вважає вигаданою хворобою.

"Абсолютно серйозно заявляю, що я не довіряю жодній вакцині у світі, особливо проти вигаданої хвороби COVID-19", – сказав тоді він.

Також він називав "пасткою" закупівлі урядами різних країн світу вакцин проти коронавірусу, а пандемію – "змовою корпорацій".

Пізніше в інтерв'ю Камельчук заявив, що іноземці викачують з України енергію через повій – дізнався він про це із "трактатів з ведичних наук".

Джерело