Відомий український музикант, автор пісень і багатодітний батько Віктор Павлік не особливо часто радує шанувальників публікаціями в Instagram, де за його життям стежать близько 80 тисяч користувачів.

Нещодавно 55-річний артист поділився у своїх Insta Stories роликом, в якому він постав у напівголому вигляді з рушником на плечі. Віктор зізнався, що ходить в лазню з друзями щочетверга. І цей раз не став винятком, незважаючи на те, що його молода дружина Катерина Репяхова скоро повинна народити йому хлопчика. 

Крім того, на опублікованому фото можна побачити безліч ситних українських страв. Павлік назвав це "перекусом" перед лазнею.

Віктор Павлік

"Вітаю вас, шановне панство! Доброго здоров'я всім, люди добрі! Сьогодні четвер, і як завжди у нас банний день. Ми з друзями паримося в лазні, купаємося в річці Дніпрі. Прекрасна водичка. Всіх з легким паром і здоров'я всім!" - сказав на відео Павлік.

Віктор Павлік

Віктор Павлік

Раніше ми писали про те, що дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла". Катерина Репяхова повідомила погану новину.

Джерело