Відповідне фото з’явилося на сторінці відомства в Twitter.

“З нетерпінням чекаємо на першу гру в неділю! Не знаємо, хто переможе, але українська команда виглядатиме чудово!”, – сказано в повідомленні.

Працівники посольства США приміряли нову форму збірної України: фото

Працівники посольства США приміряли нову форму збірної України: фото

Фото: посольство США в Україні

Як відомо, українська національна збірна виступатиме на Євро-2020 в новій формі. На ній будуть написи “Слава Україні!”, “Героям слава!” та обрис мапи нашої держави (включно з незаконно захопленим РФ Кримом).

Нова форма збірної України викликала істерику у росіян. Так, депутат Держдуми Росії Дмитро Свищьов “закликав УЄФА заборонити цю форму”.

Водночас вчора президент РФ Володимир Путін заявив, що нова форма національної збірної України на Євро-2020 начебто “нехтує волевиявленням кримчан”.

Додамо, що рішення УЄФА на користь росіян може бути вмотивованим тим, що російський “Газпром” став спонсором УЄФА. 19 травня компанія продовжила партнерство до 2024 року.

  • Натомість посольства Сполучених Штатів і Великої Британії в Києві підтримали дизайн нової форми національної збірної України з футболу, в якій вона виступить на чемпіонаті Європи.
  • Президент УАФ Андрій Павелко розповів, що нова форма збірної України була давно затверджена в УЄФА, тому всі претензії з Росії з приводу карти, яка містить Крим, нікому не цікаві.

Джерело