Вчора, 9 травня, о 14:23 до рятувальників Ворохти надійшло повідомлення від керівника групи туристів з Сумської області м. Шостка.

Стало відомо, що під час руху полониною Блазів біля масиву Малий Горган одному з туристів стало погано, і він не може самостійно продовжити рух, потрібна допомога в транспортуванні. Мобільний зв’язок з групою підтримувався. О 14.55 ПРВ Ворохта (5 чол. 2 од. тех.) виїхали для проведення аварійно-рятувальних робіт. О 16.55  рятувальники прибули в зазначене місце для надання допомоги, проте туристів на місці не було.

Зв’язавшись з керівником групи, стало відомо, що група туристів самостійно спустилися з гори до тимчасового місця проживання  та допомоги рятувальників не потрібно. Рятувальники ПРВ Ворохта повертаються до місця постійної дислокації.

Двом туристам у Карпатах знадобилась допомога рятувальників

Крім того, о 21:00 до рятувальників поступило повідомлення від жителя м. Мерефа Харківської області про те, що його син, перебуваючи на горі Говерла, втратив орієнтування та потрібна допомога в його пошуку.

Зв’язок з туристом був відсутній. О 21.20 рятувальники ПРВ Ворохта (Заросляк) вийшли для проведення аварійно-рятувальних робіт заблукалого туриста. О 21.50 заблукалий турист вийшов на зв’язок та повідомив, що самостійно спустився з г. Говерла, перебуває в тимчасовому місці проживання (готелі), допомоги рятувальників йому не потрібно.

Двом туристам у Карпатах знадобилась допомога рятувальників

Джерело