Відома актриса і модель 56-річна Моніка Беллуччі у корстеті з росшивкою з мережив показала дивно тонку талію 

Моніка Беллуччі стала не тільки успішною актрисою, але ще і моделлю, здатною привернути увагу будь-якого одним лише кадром. Завдяки бажанню виглядати добре і натурально, зірка не стала робити зі своїм обличчям особливих маніпуляцій.

Моніка Беллуччі насилу втиснула талію у вузький корсет з мереживами:

Моніка Беллуччі насилу втиснула талію у вузький корсет з мереживами:

Навіть тепер, коли їй виповнилося 56, виглядати чудово артистці на кадрах дозволяє ретуш і фотошоп, а ось в реальному житті Моніка вважає за краще приділяти увагу своєму обличчю і доглядати за ним максимально без допомоги косметолога.

При цьому про форму і стан шкіри вона також не забуває. У мереживному корсеті, досить сильно стягнув її талію, модель виглядала досить привабливо і сміливо, а відкрита зона декольте лише додала привабливості знаменитості.

До слова, заради таких кадрів Беллуччі все одно намагається не використовувати багато макіяжу і складних зачісок, які їй просто не йдуть на темні кучеряві локони.

Також на новому фото в Instagram Беллуччі позувала крупним планом. Пишна укладка, легкий макіяж з акцентом на очі, мила посмішка - перед цією жінкою неможливо встояти.

"Майже вихідні, насолоджуйся

Джерело