Збройні сили Ізраїлю у ніч проти середи, 5 травня, завдали кілька ракетних ударів в напрямку цивільного складу пластмасових виробів поблизу сирійського міста Латакія на узбережжі Середземного моря. 

Про це повідомляє сирійське державне інформаційне агентство SANA.

Згідно зі світлинами та відеозаписами з місця події, на складі спалахнула масштабна пожежа.

У Сирії внаслідок ракетного обстрілу з боку Ізраїлю загинув цивільний, є постраждалі: відео

За даними видання, внаслідок атаки загинула одна цивільна особа, а ще шестеро мирних жителів, зокрема дитина і її матір, - постраждали. 

Зазначається, що сирійські Збройні сили змогли перехопити декілька ізраїльських ракет. Зауважимо, що про атаки Ізраїля в східній, південній та західній Сирії повідомляють щомісяця від початку року. 

Війна у Сирії спалахнула у 2011 році, коли низкою арабських країн прокотилася хвиля антиурядових повстань. Сирійський уряд на чолі з Башаром Асадом і досі воює проти різних опозиційних до нього сил, зокрема й проти ісламістських структур на кшталт терористичної "Ісламської держави".

Захід неодноразово закидав режиму Асада застосування у війні забороненої, зокрема хімічної, зброї. Внаслідок воєнних дій загинули сотні тисяч людей. Понад п'ять мільйонів сирійців залишили країну. За ці роки уряду вдалося повернути контроль над більшою частиною сирійської території.

Нагадаємо, що російські правозахисники оприлюднили першу доповідь про порушення прав людини під час сирійської війни. Автори наголошують на тому, що права людини в Сирії порушуються не лише урядом країни, групами озброєної опозиції і місцевими терористичними організаціями, а й збройними силами Росії і міжнародною коаліцією на чолі зі США. 

Джерело