Досить серйозна пожежа із загиблими сталася вночі 4 травня на території храму преподобного Серафіма Саровсього в Голосіївському районі Києва.

Загасити пожежу більш-менш швидко рятувальники не змогли, оскільки єдиний гідрант не видавав потрібного для боротьби з вогнем тиску. Тому бійцям ДСНС довелося прокладати рукави майже на кілометр в бік водоймища.

Не було води: у Києві на території храму УПЦ МП в пожежі згоріли люди – фото

Що відомо про смертельну пожежу на території церкви УПЦ МП у Києві

Не було води: у Києві на території храму УПЦ МП в пожежі згоріли люди – фото

Гасити пожежу рятувальники довго не могли, оскільки гідрант на території церкви був без води

  • Інформація про загоряння надійшла до оперативного центру ДСНС о 2:29. Заявники повідомили про вогонь у двоповерховому житловому будинку.
  • Рятувальники, які прибули на місце події, з’ясували, що вогонь охопив дах будинку та квартири як на першому, так і на другому поверхах.
  • Оскільки перекриття та перегородки між кімнатами в будівлі були дерев’яними, пожежа розповсюджувалася вкрай швидко, а водопостачання на території не було фактично ніякого.
  • У кімнаті на другому поверсі знайшли тіла двох людей 
    Під час гасіння у кімнаті на другому поверсі, де, ймовірно, виникла пожежа, вогнеборці знайшли тіла чоловіка та жінки. Вони вже не дихали.Загальна площа пожежі становила 150 квадратних метрів. О 4:53 вогонь локалізували, а ще за півтори години – повністю загасили.Причини пожежі встановлюватимуть слідчі.

Сообщение Не було води: у Києві на території храму УПЦ МП в пожежі згоріли люди – фото появились сначала на NEWS TiME.

Джерело