Медиків київської лікарні звинуватили в недбалості, яка призвела до смерті жінки

Як передає Politeka.net, про це повідомила волонтер Антоніна Селіна на своїй сторінці в Facebook 
 
За її словами, загибла була в розквіті сил, але з діабетом і хронічними захворюваннями, енцефалопатією на тлі коронавірусу.
 
"Кілька днів Світлана лікувалася в лікарні. У ніч з суботи на неділю їй стало погано – впала сатурація. Близько 4 ранку їй проводили маніпуляції. Синові повідомили про погіршення стану мами близько 8 ранку. У телефонному режимі попросили привести CPAP. Коли Костя знайшов апарат, йому сказали Шукати реанімаційне місце в іншій лікарні", - розповіла волонтер.

За словами Антоніни, син загиблої звернувся до неї, і був готовий навіть придбати апарат ШВЛ, але в лікарні заявили, що для нього "немає місця".
 
"Костя готовий був заплатити будь-які гроші, щоб маму перевели в реанімацію. Вибач, Аня, я була на емоціях, мені здавалося це все маренням. В голові не могла вкластися ситуація, при якій пацієнтку відразу ж не перевели в реанімацію, нахабно обманювали сина. Повторюся - гроші пропонували!",- поділилася волонтер. 

У тій же лікарні через деякий час жінку все таки інтубували, але вона померла.
 
За словами волонтера, медики не тільки запізнилися, а й приховували реанімаційне місце в лікарні
 
"Свєта була життєрадісною жінкою у віці 47 років. Ще вона була діабетиком з усім букетом хронічних болячок. Вона хотіла жити, але в Київській лікарні #8 вирішили інакше", - підсумувала волонтер.

Джерело