Відомий український синоптик Наталка Діденко знову порадувала прогнозом погоди на найближчий час. Однак, порадує він далеко не всіх. 

Як пише синоптик на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, до України наближається циклон. Прибуде він вже у вівторок, 20 квітня, і почне свою діяльність з півдня України. Там найближчої ночі пройдуть сильні дощі, після чого циклон вивернеться на схід і Центр країни, куди теж принесе сильні опади.

В Україні на Вербну недiлю похолодає ще сильніше, циклон з нами затримається надовго

Наталка Діденко зазначає, що злива буде сильною, і до неї приєднається вітер. 

На Заході України також йтимуть дощі, але зовсім іншого походження. Можливо будуть навіть грози, а Карпати заллє злива. 

Київську і Вінницьку область пронесе, і серйозних опадів в цей день там не оджидается. 

"Температура повітря в Україні все ще притягує ненормативну лексику-вночі + 3 +7 градусів, вдень+9 + 13 градусів" - пише Наталка Діденко. 

У Києві вівторок, 20 квітня залишатиметься прохолодним. Вночі температура підніметься не вище 6 градусів тепла, а ось вдень всього +10+12. Є невелика ймовірність дощу, але в загальному нічого серйозного. 

Північний вітер може надати дискомфорту. Весь тиждень, як повідомляє синоптик, пройде з цим циклоном, і завершитися повинен лише до Вербної неділі. 

Коли в Україні очікується стрімке, літнє потепління-Наталка Діденко не повідомляє. Мабуть не хоче давати помилкових надій, так як прогнози змінюються щодня. 

Джерело