Українська прима-балерина Національної опери і суддя шоу "Танці з зірками" Катерина Кухар не надто часто радує своїх шанувальників будь-якими публікаціями в соціальній мережі Instagram, де за її життям стежать понад 320 тисяч осіб.

У січні знаменитість відпочивала на Мальдівах, на порозі до сорокаріччя. А зараз поділилася кількома Stories, в яких розповіла про шалені пригоди на новому відпочинку, в заповіднику Яла на Шрі-Ланці.

Шрі-Ланка зустріла Катерину Кухар дикими пригодами: буйволи на пляжі, отруйна змія і злодійство

Шрі-Ланка зустріла Катерину Кухар дикими пригодами: буйволи на пляжі, отруйна змія і злодійство

"Отже, приходиш ти на пляж Wild Coast в заповіднику Яла на Шрі-Ланці. У перший день тебе мало не змиває Індійський океан, не засмоктує тебе в свої надри, в свої глибини. Тебе на диво рятують працівники. У другий день на твоєму пляжі пасуться буйволи, ти не маєш можливості зайняти свій улюблений лежак. У третій день зграя диких мавп крадуть у тебе щось смачненьке зі столика. А в четвертий твій чоловік намагається зловити дику змію, яка проповзає повз твого лежака. Правда слонів на пляжі я так і не спостерігала, а так хотілося зробити з ними Селфі. Так що, хороші мої, рекомендую, якщо комусь не вистачає в житті екстриму, хтось хоче гострих відчуттів, приїжджайте в Wild Coast На Шрі-Ланку і скуштуйте всі принади джунглів, сафарі і життя в заповіднику з дикими звірятками", - зазначила Катерина Кухар.

Джерело