Надпопулярна українська співачка, володарка безлічі різних нагород, часта гостя мережевих шоу і беззмінна ведуча багатьох розважальних телешоу Тіна Кароль продовжує робити своїм шанувальникам приємності. Цього разу Тіна Кароль наробила шуму не сольно, а з цілою компанією зірок.

Справа в тому, що на одному з ефірів шоу зіркових пародій "Ліпсінк баттл" Тіні попалася дуже соковита ситуація. Так, чоловік Наді Дорофєєвої Володимир Дантес на очах у глядачів, Потапа, Монатіка, Наді і Тіни Кароль перевтілився на ректора Університету культури Михайла Поплавського і виконав хіт "Юний орел".

Після виступу почалися палкі пропозиції. Про це стало відомо завдяки новій публікації користувача Instagram "podmoga_orlova".

Суть в тому, що сам виступ Володимира Дантеса вже відійшло на другий план. Михайло Поплавський сам з'явився на сцені і взяв все в свої руки, у нього за спиною, як зазвичай, стояла група підтанцьовки з молоденьких дівчат.

Репер Потап поліз з пропозиціями взяти Тіну Кароль до Університету культури, як студентку.

"Ну, Тіна Кароль, давайте їй поаплодуємо, найкрасивіша жінка України", - заявив Поплавський зі сцени, не помічаючи за собою розгубленого Володимира Дантеса. Зал вибухнув оваціями.

Володимир Дантес вирішив не зберігати тишу і заявив: "Як говорить Михайло Михайлович, один кекс - один секс..."

"Запишіть мене в студентки", - заявила Тіна. Пізніше, відповідаючи на пропозицію стати професоркою зірка скрикнула "Аааа, добре. Такий стайл підійде?".

Поплавський різко запропонував відразу місце професорки. На таку пропозицію Тіна заявила, що потрібен яскравий наряд, і той в якому вона на сцені може пасувати. А сам Михайло Поплавський зізнався, що професорка потрібна молода.

Джерело