Освітян, які будуть залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у цьому році, першочергово будуть вакцинувати від коронавірусу.

У МОН розповіли, кого з освітян першими вакцинують від коронавірусу


Про це заявив міністр освіти Сергій Шкарлет, повідомила пресслужба МОН.

За його словами, вчителів вакцинуватимуть лише за їхнім бажанням. Робитимуть щеплення організовано мобільні бригади з імунізації. За координацію процесів, формування списків охочих вакцинуватись та планування графіку виїздів мобільних бригад відповідають регіональні координатори з вакцинації, наголосили у відомстві.

Вакцинацію будуть проводити китайським препаратом CoronaVac. Через 28 днів охочим введуть ще одну дозу препарату, вона буде зарезервована за кожним щепленим.  Таку пропозицію Міносвіти погодило Міністерство охорони здоров’я.

“Ковід ковідом, але життя триває. Нам треба проводити ЗНО, щоб наші діти закінчували школи, вступали до університетів, реалізовували свої мрії. Тому проведення ЗНО є дуже важливим процесом. Відповідно, наш обов’язок – захистити тих, хто залучений до проведення оцінювання, тому закликаємо освітян вакцинуватися і бути в безпеці”, заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Джерело