Освітян, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2021 року, за їхнім бажанням будуть прищеплювати китайською вакциною проти COVID-19 CoronaVac.

Залучених до проведення ЗНО вчителів вирішили прищеплювати китайською вакциною

Як повідомляється на сайті Міністерства освіти і науки України, глава відомства Сергій Шкарлет подякував колегам із Міністерства охорони здоров’я за те, що підтримали позицію щодо першочергової вакцинації педагогів і працівників, залучених до проведення ЗНО.

“Хочу підкреслити, що вакцинація буде відбуватися добровільно. Наше основне завдання – організація безпечних умов для проходження тестування”, – заявив він.

Відзначається, що педагогів будуть вакцинувати організовано мобільними бригадами з імунізації. За координацію процесів, формування списків охочих вакцинуватися і планування графіка виїздів мобільних бригад відповідають регіональні координатори з вакцинації.

Освітяни, які залучені до ЗНО та хочуть вакцинуватися, можуть звертатися до структурних підрозділів із питань освіти обласних державних адміністрацій. Ті, зі свого боку, узагальнять списки і передадуть їх регіональним координаторам із вакцинації для подальшого детального планування.

“Через 28 днів після щеплення першою дозою працівників сфери освіти, які мають бажання робити щеплення, вакцинують другою дозою з тієї ж партії вакцин CoronaVac. Тобто за кожною особою, щепленою першою дозою, буде зарезервована друга доза з цієї самої партії”, – йдеться в повідомленні.

Джерело