У Росії пенсіонери ледь не побилися за протерміновані продукти, які на смітник вивозила співробітниця одного із супермаркетів Воронежа.

Відповідні відеокадри поширили у російських соцмережах.

На оприлюдненому відео видно, як працівниця магазину йшла з візком сміття до контейнера, але дорогу їй перегородили пенсіонери. Люди накинулися на візок і миттю почали хапати продукти. Деякі відштовхували один одного, ховали продукти у підготовані заздалегідь сумки, а працівниці супермаркету довелося відійти в бік.

Штовхалися і ховали їжу в пакети: у РФ біля смітника пенсіонери ледь не побилися за протерміновані продукти

Автор відео в коментарі порталу "Мое!Online" розповів, що подібна ситуація в цьому районі відбувається майже щодня. І люди збираються біля контейнеру заздалегідь, бо точно знають, в який час вивезуть візок.

За його словами, нібито часто туди приходить і жінка з хлопчиком років семи і мовляв змушує дитину лізти до бака і вибирати звідти упаковані продукти.

Слід зауважити, що оскільки відео поширили у російській соцмережі, яка заборонена в Україні, доступ до нього обмежений. Водночас у російських ЗМІ пишуть, що в Мережі подібних відео з різних населених пунктів РФ багато. На роликах люди чергують на смітниках, щоб роздобути безкоштовні протерміновані продукти.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело