В Ізраїлі в середу, 7 квітня, почали діяти оновлені правила щодо в'їзду з країн з підвищеним ризиком зараження Covid-19, зокрема з України.

Про це повідомляє Посольство України в Державі Ізраїль.

Зазначається, що відтепер іноземці повинні заздалегідь подати заявку на в'їзд до Ізраїлю до ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем проживання чи до Управління з питань народонаселення та імміграції.

Окрім того, за 72 години до подорожі мандрівникові необхідно отримати негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус. Після прибуття до Ізраїлю відвідувачу необхідно буде пройти додатковий ПЛР-тест. Ця вимога поширюватиметься, зокрема, на власників сертифікатів про Covid-вакцинацію чи документів про одужання.

Ізраїль оновив правила в'їзду для українців

Також від іноземця вимагається діючий медичний страховий поліс, який покриває видатки на випадок захворювання на Covid-19.

Не більше ніж за 24 години до рейсу їм доведеться заповнити декларацію, вказавши свої особисті дані, медичні відомості, а також детальну інформацію про місце самоізоляції в Ізраїлі.

«Усі міжнародні пасажири повинні пройти самоізоляцію у визначеному державою перебування приміщенні (мотель). Тривалість ізоляції становить 14 днів, або 10 днів (за умови, якщо пасажир матиме два ПЛР-тести, у визначені спеціальним протоколом дати, результати яких є негативними)», – йдеться у повідомленні.

При цьому власники довідки про вакцинацію від Covid-19 в Ізраїлі або документа про одужання від коронавірусу не підлягають самоізоляції.

«Медична декларація, дозвіл на в’їзд в країну, результати тесту на Covid-19 та інші документи потрібно роздрукувати і мати при собі для пред'явлення компетентним органам Ізраїлю. Особи, які хворіють Covid-19 не зможуть сісти на літак», - підсумували у дипломатичному відомстві.

Із переліком осіб, які можуть в'їхати в Ізраїль, можна ознайомитися за посиланням.

Джерело