У Російській Федерації маршрутник відмовився везти 15-річну дівчинку, назвавши її повією.

Про подробиці події пишуть місцеві ЗМІ.

Повідомляється, що інцидент стався в підмосковному місті Жуковський. 15-річна дівчинка зайшла в порожню маршрутку на кінцевій, оплатила проїзд і чекала відправлення. Через 10 хвилин водій заявив, що не буде її везти і з обзиваннями виставив назовні.

Нахабний маршрутник вигнав школярку і обізвав наостанок:

"Вона заплатила за проїзд, сиділа в порожній маршрутці близько 10 хвилин, після чого водій сказав, що він не пощастить. Дівчинка запитала у водія: чому? На що він їй відповів, що вона схожа на повію і нехай йде своїм кроком. До слова, дівчинка була одягнена в джинси і куртку. Гроші водій повернув. У підсумку дитина йшла пішки", - написала мати постраждалої.

Нахабний маршрутник вигнав школярку і обізвав наостанок:

У соціальних мережах історія набула швидкого розголосу, де коментатори порадили матері звернутися в поліцію. Однак, раніше правоохоронців зреагував перевізник. Адміністрація маршруту заявила, що намагається встановити особу водія, а також переглядає камери з автобусів.

Фахівці служби протоколу повідомили, що якщо провину водія доведуть, то його звільнять з наданням наказу про звільнення у Відділ транспорту, зв'язку та дорожньої діяльності.

Джерело